دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن

دکوراسیون پذیرایی مستطیل شکل و مربع شکل

ایده ها و طرح های اتاق نشیمن
به دنبال ایده های اتاق نشیمن هستید؟ چه اتاق نشیمن شما فاقد فضای مجلل باشد ، اتاق پذیرایی شما از نظر فضای محدود باشد ، اتاق نشیمن شما از دکورهای قدیمی رنج می برد یا اتاق جلوی شما پر از درهم و برهم است ، ایده ها و طرح های اتاق نشیمن وجود دارد که به شما الهام می بخشد تا زندگی را به فضای زندگی خود اختصاص دهید. ایده های اتاق نشیمن کوچک را کشف کنید تا به حداکثر رساندن فضاهای ریز و کوچک یا ایده های طرح که با اتاقهای نشیمن به شکل بی دست و پا کار می کنند کمک کنید. شاید شما در تلاش برای تصمیم گیری در مورد رنگ اتاق نشیمن هستید؟ برای دریافت راهنمایی در مورد رنگ ها ، چیدمان و ایده های طراحی شده یا الهام گرفتن از میلیون ها عکس اتاق نشیمن در هووز بخوانید.

ایده های کاغذ دیواری اتاق نشیمن

مکان مناسب برای شروع طراحی مجدد اتاق نشیمن شما با دیوارها است. در حالی که ممکن است رنگ ساده ترین انتخاب و تغییر آسان باشد ، فرصت طراحی کاغذ دیواری را در اتاقهای نشیمن بی اعتبار نکنید. هزاران ایده عالی برای کاغذ دیواری اتاق نشیمن وجود دارد ، از الگوهای هندسی مدرن گرفته تا گل فروشی های سنتی و روشهای استفاده از آنها - لازم نیست کل اتاق را بپوشانید یا به سراغ دیوار ویژگی های همه جا بروید. شما می توانید فقط بالای راه آهن دادو (در صورت داشتن) از هر طرف سینه دودکش یا پشت یک قفسه قفسه کاغذ دیواری کنید تا به وسایل نمایش داده شده خود زمینه ای شیک بدهید.

ایده های کاغذ دیواری اتاق نشیمن بیشتری را کشف کنید یا اگر رنگ از سبک شما بیشتر است ، طرح های اتاق نشیمن زیادی برای کشف هنگام نوشتن ایده ها وجود دارد. اگر واقعاً بخواهید آن را باریک کنید ، انتخاب عظیمی از عکسهای زنده را جستجو کنید و رنگ خاصی را که بعد از آن جستجو می کنید جستجو کنید.

ایده های اتاق نشیمن کوچک

هنگامی که صحبت از طراحی اتاق نشیمن ما می شود ، ما می خواهیم این احساس را تا حد امکان پذیرفته و از نظر شخصیتی احساس کند ، اما وقتی که با یک فضای کوچک کار می کنیم ، می تواند مبارزاتی باشد. اما از ترسیدن ، ایده های اتاق نشیمن کوچکی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از آنچه که با آن کار می کنید ، بیشترین بهره را ببرید.

چند ایده کوچک برای اتاق نشیمن می تواند شامل موارد زیر باشد: کار با قد شما - نصب قفسه های کتاب به صورت کف تا سقف و یا جلب چشم به بالای دیوارها با کاغذ دیواری؛ انتخاب مبلمان صرفه جویی در فضای ذخیره سازی یا ذخیره سازی (یا هر دو!) مانند مبل های گوشه ای با فضای ذخیره سازی در زیر بخش طناب کشی. و نگه داشتن چیزهای متقارن - شومینه مرکزی با صندلی های روبرو یا صندلی هایی که روبروی یکدیگر قرار دارند ، می تواند توهم یک اتاق بزرگتر و بزرگتر را ایجاد کند. وقتی نوبت به بهترین دکوراسیون اتاقهای نشیمن کوچک می رسد ، می توانید برای باز کردن فضا ، وسایل را سبک و مطبوع نگه دارید ، یا با رفتن به رنگ های گرم و پر کردن اتاق با دلخواه خود ، زیبایی راحتی منطقه کوچکتر را در آغوش بگیرید. تجهیزات جانبی.

چیدمان اتاق نشیمن و انتخاب مبلمان مناسب برای اتاق نشیمن

وقتی طرح اتاق نشیمن شما به میان می آید ، بستگی به این دارد که چه اثاثیه ای از مبلمان دارید - اما چگونه مبلمان اتاق نشیمن را برای اضافه کردن انتخاب می کنید ، آیا طراحی اتاق نشیمن خود را تازه می کنید یا از ابتدا شروع می کنید؟

بهترین مکان برای شروع صندلی است - یک کاناپه گوشه ای معمولاً سه تا چهار نفر را در خود جای می دهد و اگر این تنها فکر شما نیاز دارید ، می توانید در آن حالت بگذارید. قرار دادن مبل خود در امتداد طولانی ترین دیوار به بیشترین استفاده از فضا کمک می کند ، اما به جایی فکر کنید که می خواهید کانون اتاق نیز باشد. اگر به صندلی های بیشتری احتیاج دارید ، به صندلی هایی نگاه کنید که راحتی شما را فراهم می کند اما فضای زیادی را به خود اختصاص ندهید - درهم ریختن یک اتاق با صندلی های خیلی زیاد صندلی امری است که نباید از آن جلوگیری کرد. صندلی و صندلی های راحتی نباید تنها گزینه های شما باشند - برای داشتن ایده های التقاطی ، کیف پول و عثمانی اگر سنتی تر و صندلی های هوشمند برای ایده های اتاق نشیمن مدرن هستید ، به سراغ کیف های لوبیا و کوسن های کف بروید.

میزهای قهوه همیشه مفید هستند ، اما اگر نمی خواهید فضای اصلی جلوی صندلی را با هر چیزی بخل کنید. اگر شما طراحی اتاق نشیمن خود را در اطراف شومینه یا تلویزیون متمرکز کرده اید ، ممکن است بخواهید فضای مورد نظر خود را در قسمت تمرکز اتاق خود ذخیره و قفسه بندی کنید. در مورد واحدهای تلویزیون گزینه های بسیار زیادی وجود دارد و حتی می توانید در صورت داشتن ظاهری براق و داخلی ، از واحد های ذخیره سازی اتاق نشیمن استفاده کنید تا از فضای بیشترین استفاده را ببرید. خواندن مطالب زیر را برای ایده های بیشتر در مورد فضای اتاق نشیمن بخوانید.

طیف گسترده ای از مبلمان اتاق نشیمن و همچنین لوازم جانبی اتاق نشیمن را کشف کنید تا بتوانید طراحی اتاق خود را به پایان برسانید.

ایده های طراحی اتاق نشیمن

درگیر شدن با چه رنگ اتاق نشیمن را انتخاب کنید ، یا با چه سبکی بروید؟ در حالی که یک طراحی اتاق نشیمن خاکستری در حال حاضر محبوب است ، ممکن است بخواهید با رنگ و بوی همه جا نروید. اگرچه ، اگر ایده های اتاق نشیمن شما بعد از خنثی و معاصر باشد ، یک مبل خاکستری یا دیوارهای خاکستری پایه مناسبی را برای کار کردن به شما می دهد. اگر می خواهید بی طرف باشید ، بژ تنها گزینه دیگر شما نیست. زردهای روشن ، طعم دهنده ها و خاکستری های نرم کار خواهند کرد. چرا سعی نمی کنید برای رسیدن به ظاهری مدرن و سنتی ، کوسن های ساده اما مخمل را به مبل خود و یک فرش در این رنگ ها اضافه کنید؟

برای ایده های معاصر اتاق نشیمن ، بلوزهای تیره و سبزیجات روند خاصی دارند ، اما اگر نمی خواهید مستقیم به روند دیواره تاریک شیرجه بزنید ، می توانید چند قطعه مبلمان را انتخاب کنید ، یا به دنبال لوازم اتاق نشیمن تیره باشید. بجای. سفیدها ، چوب ها و پاستیل ها می توانند برای طراحی اتاق نشیمن اسکاندیناوی به خوبی کار کنند. اگر یک اتاق نشیمن التقاطی همان چیزی است که شما بعد از آن هستید ، می توانید برای کاغذ دیواری چاپ بزرگ ، قطعه روشنایی بیانیه ، فرش پر جنب و جوش و تعداد زیادی صفحه نمایش رنگی و یا تزئینات زینتی بروید. برای یک کشور احساس می کنید ، فرش روستایی ، کوره های سنگی ، صندلی های راحت و الگوی سنتی در کرم ها ، سبزیجات و قهوه ای ها آن کلبه دنج را به شما هدیه می دهد.

ایده های اتاق نشیمن

طبیعی است که اتاق های نشیمن ما تمایل دارند وسایل و وسایل زیادی را به خود جلب کنند ، زیرا به عنوان فضای زندگی چند منظوره عمل می کنند. خواه عاشق خواندن کتاب باشید. تماشای یک فیلم؛ بگذارید فرزندانتان با اسباب بازیهای خود بازی کنند. یک کاردستی مانند گره زدن یا نقاشی را تمرین کنید. یک ساز موسیقی بخرید یا در اتاق نشیمن خود بازی های ویدیویی انجام دهید ، همیشه به چند ایده اتاق نشیمن اضافی که می تواند به شما در ذخیره سازی کمک کند ، نیاز خواهید بود.

به غیر از قفسه های کتاب استاندارد ، جداول جانبی و واحدهای تلویزیونی ، چند ایده ذخیره سازی اتاق نشیمن مفید نیز وجود دارد که می توانید در آن سرمایه گذاری کنید. همانطور که قبلاً گفته شد ، در صورت داشتن اتاق و بودجه برای آن ، یک واحد ذخیره سازی داخلی می تواند باشد. راه به جلو با یک واحد خوب می توانید تلویزیون ، دی وی دی ، پخش کننده ها ، کتاب ها ، کنسول های ویدئویی و انواع مختلف خود را در یک مکان مخفی کنید. اگر فضای کافی برای یک منطقه کافی ندارید ، می توانید به قفسه بندی نگاه کنید - هردو طرف پستان دودکش مکان مناسبی برای نصب قفسه بندی است اگر در اتاق نشیمن خود نصب کنید. مبلمان اتاق نشیمن مانند مبل ، نیمکت و عثمانی که بلند می شوند را برای فاش کردن فضای مخفی فراموش نکنید. تهیه صندلی و ذخیره فضای همزمان. با استفاده از راه حل های مناسب ذخیره سازی ، اتاق اتاق نشیمن شما می تواند بسیار جادار و شیک تر شود.

با مرور این عکس ها ، ایده های اتاق نشیمن بیشتری را کشف کنید.

پس از مرتب کردن فضای اتاق نشیمن ، رنگ ، طراحی ، چیدمان و مبلمان ، همه چیز باقی مانده این است که میلیون ها ایده اتاق نشیمن را در هووز مرور کنید و موارد دلخواه خود را در یک ایده ایده آل ذخیره کنید. اگر هنوز در جستجوی ایده های خاص اتاق نشیمن هستید ، صفحات محبوب زیر را بررسی کنید:

ایده های روشنایی اتاق نشیمن
اتاقهای زندگی راحت
اتاقهای نشیمن مبل خاکستری


+ نوشته شده در شنبه 18 آبان 1398ساعت 10:03 توسط ستاره | | تعداد بازدید : 3