کاغذ دیواری ابزاری خارق العاده است که می تواند پانچ بصری عظیمی را در خود جای دهد. این در رنگ ها ، الگوهای و بافت های به ظاهر بی پایان ، در دسترس است و بسته به آنچه شما انتخاب می کنید می تواند بزرگ یا جسورانه یا نرم و لطیف باشد. آنچه در مورد کاغذ دیواری نیز جالب است این است که می توان از آن به روش های مختلفی استفاده کرد. اگر می خواهید کاغذ دیواری را وارد کنید اما مطمئن نیستید که چگونه ، یکی از این 9 ایده را در نظر بگیرید.


دیوارها را بپوشانید
کلاسیک ترین استفاده از کاغذ دیواری پوشاندن تمام دیوارها است. اگرچه ممکن است ظاهر آن چندان محبوب چند دهه پیش نباشد ، اما بسته به اتاق و کاغذ قطعاً هنوز هم می تواند کار کند. نکته اصلی پاک کردن خاطرات رنگ های روشن و سبک های هندسی دهه 70 و گل های ظریف دهه 80 است و به فکر رنگ ها ، الگوهای و سبک های معاصر باشید. در بعضی از اتاقها ، یک کاغذ گرافیکی جسورانه می تواند تمام دیوارها را پوشیده از افسانه به نمایش بگذارد ، در حالی که در اتاقهای دیگر یک الگوی یا بافت ساده می تواند باعث ایجاد علاقه ظریف شود.


نیمی از دیوار را بپوشانید
پوشاندن یا قسمت بالای یا نیمه بالای دیوار با کاغذ دیواری راهی عالی برای بدست آوردن ظاهر بدون هدر دادن فضای است. (در حالت ایده آل ، شما می خواهید نیمه های کاغذی و غیرقابل چاپ را با مدتی از قالب های معماری مانند راه آهن صندلی جدا کنید.) این نمای دیگری است که در دهه های گذشته محبوبیت زیادی داشت ، اما هنوز هم به طور مرتب در اتاق هایی ظاهر می شود که به سمت سنتی متمایل هستند. سبک ها خصوصاً محبوب این است که نیمی از قسمت بالای دیوار را با کاغذ بپوشانید و در نیمه پایینی روکش کنید. این یک ظاهر بسیار کلاسیک است که هرگز از سبک خارج نخواهد شد.

دو مقاله را در یک دیوار نصب کنید
ظاهری جالب و جسورانه شامل پوشاندن نیمه بالای دیوار با یک کاغذ و نیمه پایینی با کاغذ دیگر است (بازهم بهتر است آنها را با استفاده از ریل صندلی جدا کنید). این یک نگاه سخت برای کنار زدن است اما وقتی درست انجام شود می تواند شگفت انگیز به نظر برسد. اگر می خواهید چیزی واقعاً قوی باشد ، الگوهای متضادی مانند نوارها و زحمت کشیدن یا شورون و دمشک را به رنگ های قوی در نظر بگیرید. برای چیزی لطیف تر به دنبال الگوهای لحن و تن باشید و آنها را در تم بسیار ساده و مشابه نگه دارید. همچنین ، از آنجا که این یک نگاه بسیار قوی است ، در مورد رنگها و الگوهای دیگری که در اتاق قرار می دهید ، احتیاط کنید. شما می خواهید همه الگوها از یکدیگر تعارف کنند ، نه با یکدیگر دعوا کنید.

ایجاد یک دیوار برجسته
یک دیوارپوش با ویژگی های دیواری راهی عالی برای ایجاد یا تقویت یک نقطه کانونی موجود است. این چشم را به خود جلب می کند و یک ویژگی واقعاً جالب توجه را ایجاد می کند. وقتی صحبت از این کاغذ دیواری می شود جسورانه می روید یا می توانید ظریف شوید ، فقط مطمئن شوید که با هیچ کانونی دیگر در اتاق رقیب نیستید (هنگامی که بیش از یک نقطه کانونی وجود دارد ، چشم دچار سردرگمی می شود و ایجاد می کند. حس هرج و مرج) بنابراین سعی کنید کاغذ دیواری را روی دیوار پشت تلویزیون یا شومینه نصب کنید ، یا هر نقطه دیگری که به طور طبیعی چشم به آن جلب می شود.


کاغذ دیواری سقف
بنابراین اغلب مردم فراموش کردن جستجو را فراموش می کنند. معمولاً سقفها به رنگ سفید ساده رنگ می شوند و سپس تنها مانده می شوند تا در صورت وجود نشت یا ترکشی که باید با آن برخورد شود وجود داشته باشد. اما سقف ، یا دیوار پنجم همانطور که برخی دوست دارند آن را صدا کنند ، فرصتی عالی برای تفریح ​​با کاغذ دیواری و ایجاد یک ظاهر واقعاً منحصر به فرد فراهم می کند. اگر این مسیر را طی می کنید ممکن است همه راه را طی کنید و چیزی را بسیار تزئینی یا جسورانه انتخاب کنید. تلاش خود را روی چیزی لطیف تلف نکنید. همچنین ، این یک پروژه DIY توصیه نمی شود زیرا نصب آن بی دردسر است و می خواهید مطمئن شوید که حباب و لایه برداری ندارد. اولین بار آن را به درستی انجام دهید و یک نصاب حرفه ای را استخدام کنید.

دکوپاژ مبلمان
اگر می خواهید یک قطعه قدیمی را بالا بکشید یا کمی استعداد را به چیز ساده ای اضافه کنید ، در نظر بگیرید که از کاغذ دیواری برای یک تکه مبلمان استفاده کنید. این کار به خصوص روی قطعاتی که خطوط تمیز و سیلوی ساده دارند (منحنی های خیلی زیاد) مانند قفسه سینه یا میزهای کنسول به خوبی کار نمی کند. و بخاطر داشته باشید که مقاله نیازی به الگویی ندارد ، گاهی اوقات یک کاغذ دیواری با بافت مانند تبلیغات دریایی فقط میزان مناسب علاقه مند به یک قطعه ساده را نشان می دهد.

تزئین داخل یک قفسه کتاب
یک قفسه کتاب باز یک مکان عالی برای اضافه کردن کمی استعداد تزئینی با کاغذ دیواری است. به جای اینکه پشت قفسه های باز را برهنه بکشید ، آنها را با الگویی زیبا و متناسب با اتاق خود بپوشانید. یک راه آسان برای انجام این کار ، بریدن قطعاتی از هسته فوم است که در هر گره متناسب است و کاغذ دیواری را مستقیماً روی آنها بمالید. به این ترتیب که شما کاغذ را به طور مستقیم روی تکه مبلمان مبلمان نمی زنید و در صورت استفاده از الگوی آن به راحتی می توانید آن را بیرون بیاورید.

تصویر زمینه را به عنوان هنر آویزان کنید
اگر می خواهید از یک کاغذ دیواری واقعا خاص استفاده کنید اما توانایی انجام یک پروژه بزرگ را ندارید ، در نظر داشته باشید که یک قطعه را با قاب تنظیم کرده و آن را روی دیوار آویزان کنید. این یک روش عالی برای ادغام الگوی بدون هیچ گونه تلاش یا هزینه ای است که شما با برنامه های سنتی به دست می آورید. یک رویکرد مشابه دیگر ، آویزان کردن یک قطعه بلند و نصب رولپلاک در هر دو طرف است تا به نظر برسد. این نوع دیوارپوش ها بسیار زیبا هستند و حداقل تلاش شما را دارند.

تصویر زمینه یک لامپ
اگر یک آباژور ساده دارید و می خواهید به آن کمی پیتزا بدهید (یا یک آباژور آسیب دیده که می خواهید آن را نجات دهید) ، استفاده از کاغذ دیواری ایده خوبی است. این می تواند استعداد فوری را بیافزاید و انجام آن بسیار آسان است. به سادگی کاغذ را به اندازه برش داده و آن را با استفاده از چسب اسپری بمالید (چسب کاغذ دیواری سنتی می تواند کمی در لامپ های لامپ باشد). گزینه دیگری که کمی ظریف تر است اما هنوز هم بسیار سرگرم کننده است ، اعمال کاغذ دیواری در قسمت داخلی سایه است. به اندازه نمای بیرونی سایه تأثیر نمی گذارد ، اما یک دکمه تزئینی کوچک است.