وقتی یک اتاق نشیمن باریک و مستطیل شکل دارید که در آن مشاجره کنید ، در یک تخته تزئین گیر نمی کنید. فضای بی دست و پا شکل خود را به یک اتاق افسانه ای تبدیل کنید که هم کاربردی و هم از نظر زیبایی شناسی لذت بخش باشد. در دکوراسیون پذیرایی شیک دکوراتورهای حرفه ای از ترفندهای تجاری مختلفی برای ایجاد یک فضای نشیمن استفاده می کنند که احساس جادارتر و هوای بیشتری می کند - و همینطور می توانید. اتاق نشیمن باریک و مستطیل خود را به مکانی جذاب دعوت کنید که دوست دارید وقت خود را بگذرانید. برای اطلاعات بیشتر ویناچوب را ببینید.

دیوارها
از رنگ های دیواری تیره که تمایل به ایجاد یک اتاق نشیمن باریک و مستطیلی دارند ، خودداری کنید و گویی دیوارها روی شما تجاوز می کنند. انتخاب رنگ های دیواری سبک - وانیل خامه ای سفید و خامه ای ، به سختی بژ ، خاکستری روشن - برای جذابیت بیشتر به فضای طولانی و باریک بپردازید. یک رنگ ساتن رنگ را به جای یک مات یا یک سطح مسطح انتخاب کنید تا یک سطح بازتابی دیواری برای نور به وجود بیاورد و از آن هوا احساس بازتر و مطبوع تری ایجاد کند.

https://vinachoob.com/living-room-decoration/stylish-living-room-decoration/

پنجره ها
نور طبیعی بهترین دوست اتاق باریک و مستطیل است. این فضا را روشن تر می کند و باعث ایجاد توهم بصری از یک اتاق بزرگتر می شود. اگر حریم خصوصی مسئله ای نیست ، پنجره ها را پرده بگذارید تا نور طبیعی در داخل جریان یابد. از فیلم های خورشیدی در ویندوزهای لخت استفاده کنید تا از حریم شخصی محدود و محافظت در برابر اشعه مضر ماوراء بنفش که می تواند مبلمان داخلی را محو کند. سایه های سلولی را که می توانید از پایین یا پایین از بالا جمع کنید ، نصب کنید تا بخشی از یک پنجره را بپوشانید. این امر به شما امکان می دهد حریم خصوصی خود را حفظ کنید در حالی که هنوز اجازه می دهید نور طبیعی فضای زندگی بی نظیر و بی نظیر شما را نفوذ کند.

مبلمان
چیدمان مبلمان می تواند در دکوراسیون پذیرایی اتاق نشیمن باریک و مستطیل شکل تزئینات اساسی داشته باشد. با قرار دادن عاشقانه های پشت به پشت در مرکز اتاق عمود بر دیواره های طولانی ، خط چشم را در یک فضای طولانی و باریک بشکنید. Loveseats ها کوتاه تر از مبل های استاندارد هستند و این امکان را به وجود می آورند که پیاده روی های گسترده ای بین یک دیوار و هر قسمت از یک محبت وجود داشته باشد. برای ایجاد دو ناحیه گفتگوی صمیمی ، یک جفت صندلی را در مقابل هر محوطه قرار دهید. یک میز بزرگ عثمانی یا قهوه در وسط هر گروه مبلمان قرار دهید تا با عملکرد عملی با زیبایی بصری ازدواج کنید. همچنین می توانید به جای عشایر ، یک قسمت قفسه باز باز کنید تا یک فضای باریک و مستطیل شکل را به دو فضای مجزا تقسیم کنید بدون ایجاد یک ظاهر بسته. جداول لهجه با روکش های شیشه ای و پاهای فلزی ظاهری سبک تر و سبک تر از قطعات چوبی جامد ارائه می دهد.

تجهیزات جانبی در دکوراسیون پذیرایی مدرن
تعداد وسایل تزئینی موجود در اتاق نشیمن خود را محدود کنید تا یک فضای باریک و مستطیل شکل از ظاهر درهم و برهم و درهم و برهم نگه داشتن آن حفظ نشود. برای مثال ، یک یا دو نقاشی بوم بزرگ را انتخاب کنید تا یک دیوار طولانی با افزایش علاقه بصری شکسته شود. برای هال و پذیرایی شیک برعکس ، تعداد زیادی عکس کوچک که روی یک دیوار قرار داده شده است می تواند به ظاهری شلوغ و شلوغ کمک کند. در انتهای یک اتاق باریک ، یک آینه بزرگ در دیوار را آویزان کنید تا فضای بصری گسترش یابد. گروه های مبلمان را با گذاشتن فرش منطقه ای تحت هر چیدمان تعریف و جدا کنید. یک گیاه بزرگ گلدان می تواند گوشه ای تنهایی را تشویق کند در حالی که دو لوستر می توانند به تقسیم بصری یک اتاق طولانی و باریک با روشنایی درخشان کمک کنند.